Google Analiz Hizmeti Web Site Analiz Hizmeti

Sektöre Göre Araştırma

Web sitenizin google arama sonuçlarında yükselmesi için yapılan çalışmalar SEO (Search Engine Optimization) olarak adlandırılır.

SEO çalışmaları genellikle Google algoritmalarına göre şekillenen düzenli takip ve güncelleme gerektiren bir süreçtir. Bu nedenle bir SEO uzmanı ile çalışmanız, sitenizin Google sıralamasında rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır.

Alexa Sıralamasında Kaçıncı Sıradasınız ?

SEO araçları sunan ve bunun yanında web ölçümleme hizmeti sağlayan Alexa, internet üzerindeki eksikliklerin belirlenmesinde rol oynar. Bunun yanı sıra siteleri farklı kriterlere göre sıralayan ölçüm uygulaması, anlık durumu takip etme şansı da yaratır. Tabi bunun için internet sitelerinin belirli bir süre boyunca aktif olmaları gerekir.

İnternet sitesinin bulunduğu ülkede ve dünyada nasıl bir sıraya sahip olduğunu görmek, Alexa ile mümkün oluyor. Ayrıca Alexa, SEO araçları ile eksiklikleri görmek ve gidermek, daha başarılı sonuçlara ulaşmayı da destekliyor.

Web Sitenizi Analiz Edelim

Web sitenizi yaptırdınız, size göre herşey tamam, şimdi sırada internet üzerinden müşterilere ulaşmak ve potansiyel olarak elimizdeki ürünleri pazarlamak kaldı! Nede olsa web sitemiz var ve kesinlikle web sitemiz olduğu için bizi internetten müşteri bulur, bizde elimizdeki ürünleri internet ortamında, satarız. HAYIR!

Bir dakika bazı şeyler yanlış gidiyor… Web sitesini yaptırdınız ama siz kendiniz bile internette web sitenizi bulamıyorsunuz. Dünya’da tahmin edilen web sitesi sayısı  istatistiklerine göre 25.000.000.000’dır ve bütün bu sitelerde var olan veri A4 kağıdına basılsaydı, yaklaşık olarak dünyayı 400 defa saracak kadar a4 kağıdına ihtiyacımız olurdu.

Peki siz kaçıncı sıradasınız ?

İstatistikler

Sizler için istatistik veriler paylaşıyoruz..

 

80 %

1899 - 10261

Aylık Ziyaretçi

75 %

18010 - 20960

Geri Dönüşler

70 %

78.899 - 102.033

Büyüme Oranı

DİĞER HİZMETLERİMİZ En Çok Tercih Edilen Hizmetler

EN ÜST SIRALARDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ ? Türkiyenin Lider Seo Hizmeti Platin Seo