Sosyal Medya Hizmeti Sosyal Medya Marketing

Marketing Hizmetleri

Social media marketing yani sosyal medya pazarlama, markaların Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve LinkedIn gibi sosyal kanalları kullanarak gerçekleştirdikleri tanıtım çalışmalarıdır. Kurumsal sosyal kanallar, uyumaz ve marketing stratejileri bu uykusuz düzene göre planlanmalıdır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden daha farklı işleyen sosyal marketing yöntemleri, gerçek zamanlı pazarlamanın da dahil olduğu uçsuz bucaksız bir evrende uygulanır.

Sosyal Medya'da Güçlü Olun

Real time marketing adından da anlaşılacağı gibi gündeme uygun, güncel konular üzerinden tüketicilerle etkileşimi artırmak ve hatırlanmayı kolaylaştırmak için yapılan gerçek zamanlı pazarlamadır. Güncellik dediğimiz için bu paylaşımların gün değil mümkünse o an içerisinde yakalanması gerekir; dijital dünyada dün dündür, bugünse yeni bir gün. Bu nedenle paylaşımlarınızı çabuk, markanızın kimliğine uygun, mizahi ve zeki bir dille yapmalısınız. Özellikle sosyal medyada paylaşımlar yapacaksanız çok ciddi bir dil kullanmamanız, samimi ve komik olmanız sizi daha çekici kılar.

Sosyal Medyanın Etkisi

Bundan birkaç yıl önce markalar sosyal medyayı sadece hesaplarının olduğunu kanıtlamak, ürün ve hizmetlerinden bahsetmek, indirimlerini haber vermek için kullanıyorlardı. Paylaşımlarında marka duruşlarından ödün vermeyen mesafeli, ciddi ve robotik bir dil kullanıyorlardı. Tüm bunların sonucunda da istedikleri etkileşimi sağlayamadılar ve sosyal medyanın gereksiz bir mecra olduğuna karar verip, ofislerine dönerek geleneksel pazarlama stratejilerine devam ettiler.
Pazarlama çalışmalarının sadece geleceğe yönelik çalışmalardan ibaret olmadığı gösteren real time marketing, anlık paylaşımların etkileşimdeki rolünü de anlatıyor. Radyo, televizyon gibi geleneksel medya araçları bu tarz pazarlamaya uzak olsa da, sosyal mecralar gayet elverişli.

İstatistikler

Satışlarınız gözle görülür şekilde artar…

 

80 %

1899 - 10261

Aylık Ziyaretçi

75 %

18010 - 20960

Geri Dönüşler

70 %

78.899 - 102.033

Büyüme Oranı

DİĞER HİZMETLERİMİZ En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Müşteri Yorumları

Mediworld Tıp Merkezi İşletme

Tıp merkezimizin kurumsal sosyal medya hesaplarını yöneten ekip harika işler çıkarmaktadır.

EN ÜST SIRALARDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ ? Türkiyenin En Yenilikçi Marketing Hizmeti Platin Web