Profesyonel Seo Hizmeti Seo Optimizasyonu

Üst Sıralarda Yer Alın...

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilen SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.

Platin Web olarak gerçekleştirdiğimiz yüzlerce çalışma neticesinde, SEO’nun bir ekip işi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. SEO çalışmasının başarılı olması için müşteri ve ajansın işbirliği içerisinde olarak içeriksel ve teknik düzenlemelerin birlikte gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Backlink Çalışmaları

Backlinkler başka sitelerden web sitenize yönlendirilen bağlantılardır. Ayrıca backlinkler inbound link olarak da bilinir. Backlinklerin sayısı, web sitenizin popülaritesinin veya öneminin bir göstergesidir. 

Backlinkler SEO için önemlidir, çünkü bazı arama motorları, özellikle Google çok sayıda kaliteli geri dönüşe sahip web sitelerine daha fazla kredi verir ve bu web sitelerini bir ama sorgusu için kendi sonuç sayfalarında diğerlerinden daha alakalı görür.

Arama motorları bir web sitenin bir anahtar kelimeyle alaka düzeyini hesapladığında, söz konusu web siteye gelen kaliteli bağlantıların sayısını dikkate alır. Dolayısıyla, sadece gelen linkleri almaktan memnun olmamalıyız, önemli olan gelen linkin ne kadar kalite olduğudur.

Ulusal Basında Haber ve Pr

PR, hedef kitleye yönelik yapılan pazarlama stratejisidir. Birçok marka çeşitli hedeflerini PR çalışmaları ile gerçekleştirmektedir. Her gün yenilenen bir dünya ile karşı karşıya kalındığından, PR çalışmaları sürekli olarak kendini değiştirmekte ve yenilemektedir. Yeni insanlara ulaşmanın en hızlı ve kolay yolunun PR çalışmaları olduğu, unutulmamalıdır. Belli bir amaç olmadan PR çalışmalarına yön verilemeyeceğinden, iyi bir amacın belirlenmiş olması gerekmektedir. 

Firmanızın tanıtım yazılarını ulusal ve yazılı basında internet ortamında çıkartarak google aramalarında sizleri sitenizin linkleri sayesinde en üstlere taşıyarak rakiplerinizden bir adım öne çıkartıyoruz…

İstatistikler

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının  galerisini alarak  olarak kullanılmıştır. 

 

84 %

1899 - 10261

Satışa Etkisi

92 %

18010 - 20960

Marka Bilinirliğine Etkisi

70 %

78.899 - 102.033

Büyüme Oranı

DİĞER HİZMETLERİMİZ En Çok Tercih Edilen Hizmetler

Müşteri Yorumları

Sultan Saray Saç Tava Fırat Dursun

Sultan Saray Saç Tava olarak kurumsal firmamızın tanıtımları ve pr işlerini Platin Web Tasarım Hizmetlerine teslim ettik harika projeler ürettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz...

EN ÜST SIRALARDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ ? Türkiyenin Lider Web Tasarım Firması Platin Web